Ланцюгові перетворення

Физика, химия, биология, медицина и прочее

Модератор: Boo

Ланцюгові перетворення

Сообщение national-patriot 22 Декабрь Суббота, 2007 15:37

Пропоную у цій темі розглядати будь-які ланцюгові перетворення речовин. Є окрема тема - хімія, але там, було б доцільніше розглядати фундаментальні хімічні проблеми, а тут - виключно ланцюги хімічних реакцій. :)
От є перше завдання:
Запропонуйте, будь-ласка, шлях (або шляхи - хто на що здатен) утворення живої речовини (наприклад якогось протеіну) з неорганічних речовин. Неорганічні речовини - на ваш вибір, умови реакцій - так само.
Якщо є якісь додаткові питання - звертайтеся. :)
Аватара пользователя
national-patriot

 
Сообщения: 791
Зарегистрирован: 24 Октябрь Среда, 2007 17:55
Откуда: Донецьк-Київ

Сообщение Kloun 22 Декабрь Суббота, 2007 15:50

nathional-patriot писал(а):Запропонуйте, будь-ласка, шлях (або шляхи - хто на що здатен) утворення живої речовини

ДНК врядли так просто можно получить.
Хотя можно повторить работу вселенной на Земле- миллионы лет бурления в какомто бульене, бесчисленное множестов случайных событий, попадания метеоритов с органикой... :D Сотни миллионов лет работы.
nathional-patriot писал(а):Запропонуйте, будь-ласка, шлях (або шляхи - хто на що здатен) утворення живої речовини (наприклад якогось протеіну)

мне запомнилось то что растением нужно сравниетельно мало чтобы провести реакцию: СО2+Н2О---свет--- Углевод, кислород...
Всегото- водичька , солнышко а повторить сложно.
А было бы КЛАССНО !!! Производство углеводов !!!!
Аватара пользователя
Kloun

 
Сообщения: 4186
Зарегистрирован: 28 Февраль Вторник, 2006 19:11

Сообщение national-patriot 22 Декабрь Суббота, 2007 16:23

растением нужно сравниетельно мало чтобы провести реакцию: СО2+Н2О---свет--- Углевод, кислород...

О, фотосинтез дуже складний процес. У штучних умовах його провести неможливо. Але, якщо відкинути цю неможливість, можна припустити, що отримали ми вуглеводи. Але я ж питав - протеїн (білок).
Тим паче, що набагато цікавіше отримати білок з неорганічних речовин поступово через органічні. :)
ДНК врядли так просто можно получить

Я ж питав в ідеалі. ДНК за будовою - ланцюг гетероциклічних азотовмісних сполук - нуклеотидів. Гетероцикли є можливості отримувати штучно. :)
Аватара пользователя
national-patriot

 
Сообщения: 791
Зарегистрирован: 24 Октябрь Среда, 2007 17:55
Откуда: Донецьк-Київ

Сообщение DiseaseD 23 Март Воскресенье, 2008 11:22

Нельзя питать надежду, на то, что когда-либо мы сумеем искусственно производить органические вещества.

(с)Берцелиус.
E=mc^2! И не учите меня жить!
last.fm
контакт
Аватара пользователя
DiseaseD
Acid
 
Сообщения: 826
Зарегистрирован: 11 Март Суббота, 2006 14:33
Откуда: Какая разница? Мы с тобой одной крови... У меня III Rh+

Сообщение national-patriot 24 Март Понедельник, 2008 21:32

DiseaseD писал(а):Нельзя питать надежду, на то, что когда-либо мы сумеем искусственно производить органические вещества

Берцеліус коли жив? Стільки часу пройшло. Органічні речовини виробляти штучно почали (мабуть) ще за життя Берцеліуса. Я ж казав про біологічні речовини. Хоча деякі з них також навчилися виробляти - хоч би той інсулін. :)
Аватара пользователя
national-patriot

 
Сообщения: 791
Зарегистрирован: 24 Октябрь Среда, 2007 17:55
Откуда: Донецьк-Київ


Вернуться в Естествознание и естествоиспытание

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 27

cron