Как нам обустроить Украину

Рассматриваются политические, исторические и связанные с этими направлениями темы

Модераторы: Кикаха, border

Украина - демократическая страна - это -

Страна, в которой самые важные вопросы решает парламент
16
17%
Решает всенародно избранный Президент
2
2%
Всё решает Кабмин
4
4%
Я, как гражданин, могу влиять на политику
17
18%
Украина - недемократическая страна
51
56%
 
Всего голосов : 90

Сообщение Mantis 14 Январь Понедельник, 2008 15:26

diden
А де ти був? :)
"A man can never have too much red wine, too many books, or too much ammunition." (с) Rudyard Kipling.
"Цікаве питання, Мурзик Васильович. Будемо полемізувати?" (с) Лесь Подерев'янський
Аватара пользователя
Mantis
VSD Vampire
 
Сообщения: 16181
Зарегистрирован: 13 Декабрь Суббота, 2003 16:49
Откуда: Из ордена Розенхофф

Сообщение diden 14 Январь Понедельник, 2008 15:27

Mantis писал(а):diden
А де ти був? :)

Хмельницька обл. с.Полонне
у цьому році теж хочу туди поїхати...
Зачем же мы живем на свете?Вопрос направлен в небо был.
Зачем всё это-солнце,ветер?Зачем любовь?..."прилив" все смыл...
Аватара пользователя
diden

 
Сообщения: 2636
Зарегистрирован: 26 Октябрь Четверг, 2006 20:30
Откуда: Парень из Донбасса!

Сообщение Mantis 14 Январь Понедельник, 2008 15:29

diden
Там вже є греко-католицькі села?
Ти ба, я й не знав. :)
А розкажи будь-ласка про службу, як її вели
"A man can never have too much red wine, too many books, or too much ammunition." (с) Rudyard Kipling.
"Цікаве питання, Мурзик Васильович. Будемо полемізувати?" (с) Лесь Подерев'янський
Аватара пользователя
Mantis
VSD Vampire
 
Сообщения: 16181
Зарегистрирован: 13 Декабрь Суббота, 2003 16:49
Откуда: Из ордена Розенхофф

Сообщение diden 14 Январь Понедельник, 2008 15:44

Mantis писал(а):diden
Там вже є греко-католицькі села?

і чим же вони кращі?і ті віруючі і ті,хоча якщо це не буде офтопом,розкажу одну річ,в мене знайомий працював у нас на будівництві,підсобником на будівництві багатоповерхівок у нас в донецьку,так от,він каже,що к ним приїзджали працювати на заробітки люди з західної україни,як він їх називає-бендери.так от він каже що вони досить відрізняються,вони не п"ють на роботі на відміну від наших,друге,досить дисципліновані,бо після роботи кожен раз за собою прибирають,а наші покидають усе до купи,болгарки,дрелі і все інше,третє вони ніколи(!) не працюють по неділям,та по релігійним святам.можна навіть назвати десь більш європейські робітники.отак.висновки робіть самі...
Зачем же мы живем на свете?Вопрос направлен в небо был.
Зачем всё это-солнце,ветер?Зачем любовь?..."прилив" все смыл...
Аватара пользователя
diden

 
Сообщения: 2636
Зарегистрирован: 26 Октябрь Четверг, 2006 20:30
Откуда: Парень из Донбасса!

Сообщение Мухліс 14 Январь Понедельник, 2008 15:48

diden писал(а): по релігійним святам.можна навіть

У православних майже кожен день релігійні свята, вони взагалі не працюють :D Точніше не повинні.

З.І. "мусульманства" та "ісламістів" не існує, будьте грамотними. Добре хоч не "магометанство" :) Є проста формула "мусульмани сповідують Іслам", це дуже легко запам’ятати.
Последний раз редактировалось Мухліс 14 Январь Понедельник, 2008 16:28, всего редактировалось 1 раз.
Скажи: «О люди Писания! Давайте придем к единому слову для нас и для вас, о том, что мы не будем поклоняться никому, кроме Аллаха, не будем приобщать к Нему никаких сотоварищей и не будем считать друг друга господами наряду с Аллахом». (Сура «Аль Имран», аят 64)
"Путина бояться - в сортир не ходить."Народная мудрость.
Аватара пользователя
Мухліс

 
Сообщения: 1439
Зарегистрирован: 25 Август Суббота, 2007 06:05
Откуда: Донецьк

Сообщение diden 14 Январь Понедельник, 2008 15:50

Мустафа писал(а):У православних майже кожен день релігйні свята, вони взагалі не працюють

я не знаю хто вони були,ну думаю греко -католики...
Зачем же мы живем на свете?Вопрос направлен в небо был.
Зачем всё это-солнце,ветер?Зачем любовь?..."прилив" все смыл...
Аватара пользователя
diden

 
Сообщения: 2636
Зарегистрирован: 26 Октябрь Четверг, 2006 20:30
Откуда: Парень из Донбасса!

Сообщение Mantis 14 Январь Понедельник, 2008 16:00

diden писал(а):і чим же вони кращі?

diden писал(а):я не знаю хто вони були,ну думаю греко -католики...

А якого, пробач, дідька тоді треба щось таке з апломбом писати, мовляв "я там був-я усе бачив"?.. :)
diden писал(а):і ті віруючі і ті

Так у нас тут також віруючі
Хректика носять? Носять. Що ще треба? )
Ото така віра...
diden писал(а):хоча якщо це не буде офтопом,розкажу одну річ,в мене знайомий працював у нас на будівництві,підсобником на будівництві багатоповерхівок у нас в донецьку,так от,він каже,що к ним приїзджали працювати на заробітки люди з західної україни,як він їх називає-бендери.так от він каже що вони досить відрізняються,вони не п"ють на роботі на відміну від наших,друге,досить дисципліновані,бо після роботи кожен раз за собою прибирають,а наші покидають усе до купи,болгарки,дрелі і все інше,третє вони ніколи(!) не працюють по неділям,та по релігійним святам.можна навіть назвати десь більш європейські робітники.отак.висновки робіть самі...

Я саме про це кажу Файтеру.
Тут прикол у тому, що ці люди від загалу будівників відрізнялися лише наявністю моралі, що походить з религії. Тобто, як буде справжня віра у нас, то й ми такі самі "європейські" будемо :)
"A man can never have too much red wine, too many books, or too much ammunition." (с) Rudyard Kipling.
"Цікаве питання, Мурзик Васильович. Будемо полемізувати?" (с) Лесь Подерев'янський
Аватара пользователя
Mantis
VSD Vampire
 
Сообщения: 16181
Зарегистрирован: 13 Декабрь Суббота, 2003 16:49
Откуда: Из ордена Розенхофф

Сообщение diden 14 Январь Понедельник, 2008 16:18

Mantis писал(а):Так у нас тут також віруючі
Хректика носять? Носять. Що ще треба? )
Ото така віра...

зараз час такий в усьму світі падає мораль,віра слабшає,але поки не можу сказати чи добре це чи погано...
Зачем же мы живем на свете?Вопрос направлен в небо был.
Зачем всё это-солнце,ветер?Зачем любовь?..."прилив" все смыл...
Аватара пользователя
diden

 
Сообщения: 2636
Зарегистрирован: 26 Октябрь Четверг, 2006 20:30
Откуда: Парень из Донбасса!

Сообщение border 14 Январь Понедельник, 2008 16:24

Когда человек порядочный - он и верующий порядочный, и атеист. А когда ублюдок - так его религия не правит. Она ему просто помогает избавляться от угрызений совести, если они еще присутствуют.
Поэтому не надо ставить в зависимость от атеизма падение нравов. Еще неизвестно, что первично - нравственность или религия. :)
Азотистоводородная кислота, (H1N3) запросто разлагается на азот (N2) и свиной грипп (H1N1)
border
Moderator
 
Сообщения: 8601
Зарегистрирован: 05 Апрель Понедельник, 2004 20:19
Откуда: Donetsk

Сообщение Mantis 14 Январь Понедельник, 2008 16:35

border писал(а):Когда человек порядочный - он и верующий порядочный, и атеист. А когда ублюдок - так его религия не правит.

А коли він десь посередині?
Я веду до того, що религія допомагає встановити людині моральні норми. А якщо цим займається не религія, то тоді на вибір - ті ж ЗМІ, "вулиця", тощо.
border писал(а):Поэтому не надо ставить в зависимость от атеизма падение нравов.

Ну не знаю, ти мене поки що не переконав. :)
Хоча, може буде більш коректним сказати не "від атеїзму", а "від насильницького атеїзму з подальшою мізкопралкою". :)
border писал(а): Еще неизвестно, что первично - нравственность или религия.

Яка різниця. :)
"A man can never have too much red wine, too many books, or too much ammunition." (с) Rudyard Kipling.
"Цікаве питання, Мурзик Васильович. Будемо полемізувати?" (с) Лесь Подерев'янський
Аватара пользователя
Mantis
VSD Vampire
 
Сообщения: 16181
Зарегистрирован: 13 Декабрь Суббота, 2003 16:49
Откуда: Из ордена Розенхофф

Сообщение border 14 Январь Понедельник, 2008 16:45

Mantis писал(а):А коли він десь посередині?

Воно завжди десь посерединi. :)
Mantis писал(а):Я веду до того, що религія допомагає встановити людині моральні норми. А якщо цим займається не религія, то тоді на вибір - ті ж ЗМІ, "вулиця", тощо.

А я кажу, що моральнi норми - це моральнi норми людського спiвiснування, незалежно вiд релiгii. Як ПДР. :)
Mantis писал(а):Яка різниця.

Така, що на мою думку, це людськi закони моралi вкладенi у релiгiю, а не походять з релiгii. Релiгiя наказуе вiрувати та любити цього бога, i несприймати iншого. Ото i все на що вона спроможна. Все iнше - закони людського спiвiснування, складенi людьми для себе.
Азотистоводородная кислота, (H1N3) запросто разлагается на азот (N2) и свиной грипп (H1N1)
border
Moderator
 
Сообщения: 8601
Зарегистрирован: 05 Апрель Понедельник, 2004 20:19
Откуда: Donetsk

Сообщение national-patriot 14 Январь Понедельник, 2008 17:08

Мустафа писал(а):
diden писал(а): по релігійним святам.можна навіть

У православних майже кожен день релігійні свята, вони взагалі не працюють :D Точніше не повинні.


А може не треба з таким сарказмом висловлюватися щодо вірян будь-якої (тим паче пануючої) церкви? Тобі ж не подобається вислів "магометяни".:wink:
border:


А я кажу, що моральнi норми - це моральнi норми людського спiвiснування, незалежно вiд релiгii

Мораль дійсно існує незалежно від релігії, але незавжди людина здатна самостійно, без вказуючого релігією шляху, зрозуміти чого саме потрібно притримуватися та як поводитися. Тим паче, що останнім часом ці суспільні моральні норми змінюються чи нещодня, релігійні (які також є частиною суспільних) залишаються відносно незмінними.
Аватара пользователя
national-patriot

 
Сообщения: 791
Зарегистрирован: 24 Октябрь Среда, 2007 17:55
Откуда: Донецьк-Київ

Сообщение Мухліс 14 Январь Понедельник, 2008 18:00

nathional-patriot писал(а):А може не треба з таким сарказмом висловлюватися щодо вірян будь-якої (тим паче пануючої) церкви? Тобі ж не подобається вислів "магометяни".:wink:

Ти ще скажи що це Іісус придумав ті свята. Це все церква=люди, над ними посміятися можна, подивись на що перетворилося свято Різдва (воно й створювалось для заміни свята народження "сонця"). Просто у Ісламі є лише два свята, також є пам’ятні історичні дати, але то все людське, щоб щось пригадати і таке інше. Це було дуже сильно для язичницької Аравії 7го століття, де було 365 (просто красива цифра, їх було більше) богів, у кожного племені і роду був свій бог. Погано що Русь фактично повернулась до цього (а чи змінювалась вона на справді?). Богів замінили на святих, навіть імена майже не змінювали, тільки деякі літери. :| Те ж саме хрест, Трійця, ікони, ще багато чого було внесено Павлом і іншими після уходу Христа. Ти почитай про дохристиянська язичницькі культи, дуже багато знайомих речей побачиш.
border писал(а):А я кажу, що моральнi норми - це моральнi норми людського спiвiснування, незалежно вiд релiгii
Що крім релігії може спонукати людину дотримуватися тих норм? Совість то дуже слабка і змінна річ.

ЗІ мене тільки що забанили на Православному форумі, хавайтесь. :wink:
Скажи: «О люди Писания! Давайте придем к единому слову для нас и для вас, о том, что мы не будем поклоняться никому, кроме Аллаха, не будем приобщать к Нему никаких сотоварищей и не будем считать друг друга господами наряду с Аллахом». (Сура «Аль Имран», аят 64)
"Путина бояться - в сортир не ходить."Народная мудрость.
Аватара пользователя
Мухліс

 
Сообщения: 1439
Зарегистрирован: 25 Август Суббота, 2007 06:05
Откуда: Донецьк

Сообщение Mantis 14 Январь Понедельник, 2008 19:03

border писал(а):А я кажу, що моральнi норми - це моральнi норми людського спiвiснування, незалежно вiд релiгii. Як ПДР. :)

Так, вони не залежать від релігії. Релігія - це лише один із традиційних засобів систематизації й встановлення тих норм. Священики повинні були, наприклад, розбирати різні життєві ситуації з точки зору моралі, а також допомагати прихожанам з моральними кризами.
Ти ж не скажеш, що такі речі, та ще й на селі, не робили погоди моральним засадам людей? :)
Така, що на мою думку, це людськi закони моралi вкладенi у релiгiю, а не походять з релiгii.

На мою - теж
Релiгiя наказуе вiрувати та любити цього бога, i несприймати iншого. Ото i все на що вона спроможна. Все iнше - закони людського спiвiснування, складенi людьми для себе.

Але.
Хоча релігія сама по собі моральних законів не містить, вона їх таки несла бо їх у неї вклали люди.
Коли її не стало, то не стало цілої системи розповсюдження моралі. А на що її замінили, то можна побачити зі статистики стукачів часів союзу.
Мустафа
Що крім релігії може спонукати людину дотримуватися тих норм? Совість то дуже слабка і змінна річ.

Тю.
Логіка, й стиль життя. Особисто мені ніякої моралі жодна релігія дотримуватися не спонукає. Я якось сам собі даю раду :)
"A man can never have too much red wine, too many books, or too much ammunition." (с) Rudyard Kipling.
"Цікаве питання, Мурзик Васильович. Будемо полемізувати?" (с) Лесь Подерев'янський
Аватара пользователя
Mantis
VSD Vampire
 
Сообщения: 16181
Зарегистрирован: 13 Декабрь Суббота, 2003 16:49
Откуда: Из ордена Розенхофф

Сообщение border 14 Январь Понедельник, 2008 19:12

Мустафа писал(а):Просто у Ісламі є лише два свята, також є пам’ятні історичні дати, але то все людське

Icлам - не виключення. У Свiдкiв Iегови теж е тiльки два свята. :)
Мустафа писал(а):Що крім релігії може спонукати людину дотримуватися тих норм? Совість то дуже слабка і змінна річ.

Здоровий глузд. :)
А совiсть - це не страх божоi кари. Це розумiння неправильностi якiхось своiх дiй та невiдповiдальнiсть iх моральним нормам, якi прийнятi в суспiльствi.
Азотистоводородная кислота, (H1N3) запросто разлагается на азот (N2) и свиной грипп (H1N1)
border
Moderator
 
Сообщения: 8601
Зарегистрирован: 05 Апрель Понедельник, 2004 20:19
Откуда: Donetsk

Сообщение Мухліс 14 Январь Понедельник, 2008 19:33

border писал(а):
Мустафа писал(а):Що крім релігії може спонукати людину дотримуватися тих норм? Совість то дуже слабка і змінна річ.

Здоровий глузд. :)
А совiсть - це не страх божоi кари. Це розумiння неправильностi якiхось своiх дiй та невiдповiдальнiсть iх моральним нормам, якi прийнятi в суспiльствi.

Я не казав про божу кару, я мав на увазі що віруюча людина прагне чогось більшого ніж просто порозуміння з людьми на протязі відведених ії 70-100 років. Можна так само сказати що атеїсти бояться людської кари, суспільного засудження :P. Коли навколо нікого немає, навіть у своїй хаті мусульманам не можна ходити голими, тому що вони соромляться Бога.
border писал(а):моральним нормам, якi прийнятi в суспiльствi.

Ох, марно ти це сказав :roll: ... Уяви, що ти живеш суспільстві де прийняті гомосексуальні стосунки, наприклад у Давній Греції чи Гоморрі. Або в Саудівській Аравії, де абсолютна більшість громадян мусульмани.
Скажи: «О люди Писания! Давайте придем к единому слову для нас и для вас, о том, что мы не будем поклоняться никому, кроме Аллаха, не будем приобщать к Нему никаких сотоварищей и не будем считать друг друга господами наряду с Аллахом». (Сура «Аль Имран», аят 64)
"Путина бояться - в сортир не ходить."Народная мудрость.
Аватара пользователя
Мухліс

 
Сообщения: 1439
Зарегистрирован: 25 Август Суббота, 2007 06:05
Откуда: Донецьк

Сообщение fighter 14 Январь Понедельник, 2008 19:44

Мустафа писал(а):Коли навколо нікого немає, навіть у своїй хаті мусульманам не можна ходити голими, тому що вони соромляться Бога.

Неадекватность.
fighter

 
Сообщения: 3810
Зарегистрирован: 19 Февраль Воскресенье, 2006 23:42

Сообщение Мухліс 14 Январь Понедельник, 2008 19:49

fighter писал(а):
Мустафа писал(а):Коли навколо нікого немає, навіть у своїй хаті мусульманам не можна ходити голими, тому що вони соромляться Бога.

Неадекватность.
Коли справа доходить до релігії твій словниковий запас звужється до одного слова. Коли справа про Тимошенко.
fighter писал(а):Тимошенко яркий лидер
fighter писал(а):Браво! Умница!
fighter писал(а):Размах хороший.
fighter писал(а):Для начала - хорошо. И ЖКХ поддержат и людям облегчение.
fighter писал(а):Разумно?
По-моему - да.

Ну і хто тут неадекватний? :D
Скажи: «О люди Писания! Давайте придем к единому слову для нас и для вас, о том, что мы не будем поклоняться никому, кроме Аллаха, не будем приобщать к Нему никаких сотоварищей и не будем считать друг друга господами наряду с Аллахом». (Сура «Аль Имран», аят 64)
"Путина бояться - в сортир не ходить."Народная мудрость.
Аватара пользователя
Мухліс

 
Сообщения: 1439
Зарегистрирован: 25 Август Суббота, 2007 06:05
Откуда: Донецьк

Сообщение fighter 14 Январь Понедельник, 2008 19:51

Мустафа писал(а):Ну і хто тут неадекватний?

Подумай.
fighter

 
Сообщения: 3810
Зарегистрирован: 19 Февраль Воскресенье, 2006 23:42

Сообщение border 14 Январь Понедельник, 2008 19:57

Мустафа писал(а):Уяви, що ти живеш суспільстві де прийняті гомосексуальні стосунки, наприклад у Давній Греції чи Гоморрі. Або в Саудівській Аравії, де абсолютна більшість громадян мусульмани.

Я на твою думку повинен чогось злякатися чи що ?... Поясни свою думку.
У древнiй Грецii доречi не було обов'язком громадянина бути гомосексуалiстом... Суспiльство просто не вважало, що гомосексуалiзм - це щось страшне. :) Тим бiльше, що мова йшла не так про гомосексуалiзм, як про бiсексуалiзм.
А щодо мусульман, так теж не бачу, що мене тут мае лякати... Якщо б у суспiльствi було прийнято на рiвнi моралi бути мусульманином, то я теж мабуть був би мусульманином. У чому питання ?
Азотистоводородная кислота, (H1N3) запросто разлагается на азот (N2) и свиной грипп (H1N1)
border
Moderator
 
Сообщения: 8601
Зарегистрирован: 05 Апрель Понедельник, 2004 20:19
Откуда: Donetsk

Пред.След.

Вернуться в История и политика

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 10

cron