Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Рассматриваются политические, исторические и связанные с этими направлениями темы

Модераторы: Кикаха, border

Ви підртимуєте

Палестинців
13
39%
Ізраїльтян
9
27%
Нікого
11
33%
 
Всего голосов : 33

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Mantis 19 Февраль Четверг, 2009 15:50

Стёпа писал(а):Мовчки. Як вони напали на Газу, той нехай так спробують напасти на США чи Британію.

Зі США та Британії по Ізраїлю ракетами чомусь не бьють :) Ви так майтерно порівнюєте абсолютно несхожі ситуації - мені дуже подобається )))
"A man can never have too much red wine, too many books, or too much ammunition." (с) Rudyard Kipling.
"Цікаве питання, Мурзик Васильович. Будемо полемізувати?" (с) Лесь Подерев'янський
Аватара пользователя
Mantis
VSD Vampire
 
Сообщения: 16181
Зарегистрирован: 13 Декабрь Суббота, 2003 16:49
Откуда: Из ордена Розенхофф

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Стёпа 19 Февраль Четверг, 2009 16:23

Mantis писал(а):Зі США та Британії по Ізраїлю ракетами чомусь не бьють

То лише справа у тому, чиіми руками США та Британія це роблять. Звичайно, що своїми власними це робити ніяк неможна, тому роблять це руками "терористів". Хоча справжні терористи не ті, що ховаються в горах з гранатометами, а ті що носять костюми за десятки тисяч доларів та займають в таких країнах найвищи посади.
Стёпа

 
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 31 Январь Суббота, 2009 13:58

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Samhein 20 Февраль Пятница, 2009 00:12

США та Британія це роблять

Резон США и Британии поддерживать ХАМАС?
бо влада ізраїля влаштовує геноцид свого народу.

Зачем?
Аватара пользователя
Samhein

 
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 12 Декабрь Пятница, 2008 16:04

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Стёпа 20 Февраль Пятница, 2009 19:10

Samhein писал(а):Резон США и Британии поддерживать ХАМАС?

Samhein писал(а):Зачем?

Я вище відповів, читай уважніше :)
Стёпа

 
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 31 Январь Суббота, 2009 13:58

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Mantis 20 Февраль Пятница, 2009 21:00

Стёпа
То напишіть ще раз, та більш розгорнуто, оскільки не тільки пан Samhein не бачить у вашому дописі ніякої відповіді ;)
"A man can never have too much red wine, too many books, or too much ammunition." (с) Rudyard Kipling.
"Цікаве питання, Мурзик Васильович. Будемо полемізувати?" (с) Лесь Подерев'янський
Аватара пользователя
Mantis
VSD Vampire
 
Сообщения: 16181
Зарегистрирован: 13 Декабрь Суббота, 2003 16:49
Откуда: Из ордена Розенхофф

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Стёпа 24 Февраль Вторник, 2009 22:10

Тоді повертаємось до історіі утворення ізраїля (а ще краще перечитайте Біблію, щоб розуміти роль євреїв). Як ми знаємо, США та Британія були проти утворення єврейської держави. Ну якщо у США були різні позиції до цього питання (як відомо Трумен був "за", але його оточення, міністр оборони та госдеп, були проти), то Британія так взагалі відверто постачала зброю арабам, у тім як і СССР - євреям. Сталін хотів зробити з євреїв народ зі своєю країною. Це було не вигідно США та Британії, бо з утворенням ізраїля почалась масова еміграція євреїв до своєї новоутворенної держави, що псувало плани зацікавлених сторін щодо утримання євреїв у якості "обранного народу" та існування, так скажемо, єврейської "мафії". Тому щоб євреї не повертались до дому, будуть завжди утворюватись ось ці штучні військові конфлікти, бо повертатися до країни в якої стріляють та вбивають - не дуже хочеться.
Стёпа

 
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 31 Январь Суббота, 2009 13:58

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Samhein 25 Февраль Среда, 2009 00:07

а існування, так скажемо, єврейської "мафії".

Будь добр, наведи ссылки на существование "мафии" и, главное, ее существенной роли в ключевых странах Европы. :)
Аватара пользователя
Samhein

 
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 12 Декабрь Пятница, 2008 16:04

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Стёпа 25 Февраль Среда, 2009 16:30

Мені швидше буде своїми словами розповісти. Це взагалі-то велика та складна система, тому за браком часу розповім лише про ії малу частину, щоб ви мали уявлення шо це взагалі таке. Так, наприклад, існують єврейські організації:

1. Всесвітня сіоністська організація.
2. Всесвітній єврейський конгрес.
3. Організація сіоністської молоді.
4. Конгрес європейських сіоністів.
5. Радий з координації діяльності єврейських організацій.
6. Всесвітня рада єврейських жінок.
7. Всесвітня рада сефардов (євреїв неєвропейського походження).
8. Всесвітня сіоністська жіноча організація.
9. Всесвітня організація турботи про дітей, здоров'я і гігієну серед євреїв.
10. Всесвітній радий з соціального забезпечення євреїв.
11. Всесвітня рада єврейських трудящих.
12. Всесвітній союз єврейських студентів.
13. Єврейське телеграфне агентство.
14. Всесвітня організація іудеїв-ортодоксів.
15. Всесвітня асоціація єврейських ремісників
16. Всесвітня федерація молоді, що говорить на староєврейській мові.
17. Міжнародний консультативний комітет для християнсько-іудейської співпраці.
18. Всесвітній конгрес євреїв-журналістів.
19. Конгрес єврейської культури
20. Всесвітній єврейський союз

...і так далі, таких організацій багато. Існують також релігійні об'єднання, наприклад:

-Всесвітній союз синагог і кагалов (ортодоксальний іудаїзм)
-Всесвітня рада синагог (консервативний іудаїзм)
-Всесвітній союз прогресивного іудаїзму (реформістський іудаїзм)

...і так далі. Також є конференції мільйонерів:

-Коордінальна рада єврейських організацій (Вашингтон, США)
-Консультативна рада єврейських організацій (Нью-Йорк, США)

Ще є багато сіонистських партій в ізраїлі. Також існує Всесвітній Єврейський конгрес (з прицтавництвом в ООН, ЮНЕСКО, ОАГ..), Всесвітня Сіонистська Організація, Єврейське Агентство для Ізраїля и т.д. Щодо церков, то є іудохристианська церква, протестанська церква і т.д.

Є і регіональні єврейскі організації. так, наприклад, в США їх кількічсть понад 500 організацій, з чисельністю понад 6 млн. чоловік. Їх мета - розставлення своїх кадрів на всіх ключових постах. До речі, в США, наприклад, понад 70% мільярдерів є євреями. Тому не дивуйтесь, пане Samhein, коли увімкаєте телебачення, та бачите усюди (політика, бізнес, культура...) здебільшого євреїв :)
Стёпа

 
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 31 Январь Суббота, 2009 13:58

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Mantis 25 Февраль Среда, 2009 17:41

Стёпа
Тобі поставили питання про мафію, а ти скопіпастив перелік громадських організацій.
Ти адекватна людина? :)
"A man can never have too much red wine, too many books, or too much ammunition." (с) Rudyard Kipling.
"Цікаве питання, Мурзик Васильович. Будемо полемізувати?" (с) Лесь Подерев'янський
Аватара пользователя
Mantis
VSD Vampire
 
Сообщения: 16181
Зарегистрирован: 13 Декабрь Суббота, 2003 16:49
Откуда: Из ордена Розенхофф

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Стёпа 25 Февраль Среда, 2009 18:25

Mantis
Взагалі-то я написав поняття "мафії" у дужках, щоб деякі бовдури не подумали що це щось на шкалт італійської коза-ностри. Ти адекватна людина? :)
Стёпа

 
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 31 Январь Суббота, 2009 13:58

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Шалтай Болтай 25 Февраль Среда, 2009 18:36

Стёпа писал(а):Тоді повертаємось до історіі утворення ізраїля (а ще краще перечитайте Біблію, щоб розуміти роль євреїв). Як ми знаємо, США та Британія були проти утворення єврейської держави.

Есть одим моментик. Они ГОВОРИЛИ, что против, но потом так вот вдруг быстро и безболезнено стали самыми близкими союзниками того самого Израиля.
Mantis писал(а):Стёпа
Тобі поставили питання про мафію, а ти скопіпастив перелік громадських організацій.
Ти адекватна людина? :)

Э не. Большая часть этих якобы "громадських організацій" имеют весьма нехилое влияние на политику и экономику всех развитых стран. А уж про целую кучу организаций "борющихся с антисемитизмом" я вобще молчу. Это контроль тотальный. Особенно в СМИ и структурах формирующих общественное мнение. Если это не мафия, то что тогда мафия?
Или для тебя мафия это только те который в шляпах, полосатых костюмах и с автоматми Томпсона? :D
Стёпа писал(а):коли увімкаєте телебачення, та бачите усюди (політика, бізнес, культура...) здебільшого євреїв :)

Хм, тема конечно не для этого форума, но..... :spy: :spy: :spy:
Слава мне :mrgreen:
Аватара пользователя
Шалтай Болтай

 
Сообщения: 6153
Зарегистрирован: 15 Август Понедельник, 2005 13:35
Откуда: оттуда

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение kostik3623 25 Февраль Среда, 2009 18:59

коли увімкаєте телебачення, та бачите усюди (політика, бізнес, культура...) здебільшого євреїв

кстати да. Но я лучше посмотрюж на евреев, чем на арабов))) Да и в добавок не все сразу рубались что это евреи, пока не узнали подробностей. (я на примере Тины Кароль) И я невижу ничего плохово. В конце концов у всех людей которых я знаю в роду ХОТЬ ОДИН но был еврей
-->351-789-037<--
http://vkontakte.ru/id12569609?79554 - я в кантакте
Аватара пользователя
kostik3623

 
Сообщения: 691
Зарегистрирован: 18 Март Вторник, 2008 23:57
Откуда: текстильщик.

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Шалтай Болтай 25 Февраль Среда, 2009 19:06

kostik3623 писал(а):(я на примере Тины Кароль)

Угу. Татьяна Либерман. :D
Маскируюцо. :D
И кстати сам Леонид Утёсов был Лазарь Вайнсбейн. :lol:
Слава мне :mrgreen:
Аватара пользователя
Шалтай Болтай

 
Сообщения: 6153
Зарегистрирован: 15 Август Понедельник, 2005 13:35
Откуда: оттуда

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Mantis 26 Февраль Четверг, 2009 08:36

Стёпа писал(а):Взагалі-то я написав поняття "мафії" у дужках, щоб деякі бовдури не подумали що це щось на шкалт італійської коза-ностри. Ти адекватна людина?

Навіщо ти написав слово "мафія" в дужках - ти при цьому переслідував мету, щоб ніхто не подумав що мається на увазі мафія? ))) Ти точно адекватна людина? :)
Шалтай Болтай писал(а):Э не. Большая часть этих якобы "громадських організацій" имеют весьма нехилое влияние на политику и экономику всех развитых стран.

Ну правильно. В цьому і є сутність громадських організацій. Ніхто ж не винуватий, що для пост-совків термін "громадська організація" асоціюється з обшарпаними меблями та трьома каліками на грантах? ;)
Шалтай Болтай писал(а):А уж про целую кучу организаций "борющихся с антисемитизмом" я вобще молчу.

Теж правильно. Хіба ні?
Шалтай Болтай писал(а):Это контроль тотальный. Особенно в СМИ и структурах формирующих общественное мнение. Если это не мафия, то что тогда мафия?

http://tinyurl.com/dxttwl
Шалтай Болтай писал(а):Или для тебя мафия это только те который в шляпах, полосатых костюмах и с автоматми Томпсона?

Для мене термін - це те, що він обозначає у словнику, а не те, що мені на даний момент захтілося у ньому побачити ;)
Шалтай Болтай писал(а):Хм, тема конечно не для этого форума, но.....

Заздрощі беруть? :)
От прикол. Є такий собі я. Жодного єврея у роду. Бувають претензії до політики євреїв чи там до якогось єврея особисто. Але парити собі мозок та заздрити євреям за те, що "коли увімкаєте телебачення, та(то?..) бачите усюди (політика, бізнес, культура...) здебільшого євреїв" - не це ІМХО така важковиліковна клінічна чорна заздрість та комплекси, що годі й казати. :)
"A man can never have too much red wine, too many books, or too much ammunition." (с) Rudyard Kipling.
"Цікаве питання, Мурзик Васильович. Будемо полемізувати?" (с) Лесь Подерев'янський
Аватара пользователя
Mantis
VSD Vampire
 
Сообщения: 16181
Зарегистрирован: 13 Декабрь Суббота, 2003 16:49
Откуда: Из ордена Розенхофф

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Шалтай Болтай 26 Февраль Четверг, 2009 12:21

Mantis писал(а): Бувають претензії до політики євреїв чи там до якогось єврея особисто.

Дамаск обвиняет Израиль в краже воды. :lol:
http://www.mignews.co.il/news/scandals/ ... 56500.html
:P :P :P
Слава мне :mrgreen:
Аватара пользователя
Шалтай Болтай

 
Сообщения: 6153
Зарегистрирован: 15 Август Понедельник, 2005 13:35
Откуда: оттуда

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Стёпа 26 Февраль Четверг, 2009 12:43

Mantis писал(а):Навіщо ти написав слово "мафія" в дужках - ти при цьому переслідував мету, щоб ніхто не подумав що мається на увазі мафія? )))

Тому й написав слово "мафія" в дужках, щоб ніхто не подумав що мається на увазі класичне поняття мафії щось на шкалт того, як написано у вікіпедії:
Ма́фия (итал. mafia) — тайное общество, организованная преступная группировка (ОПГ), широко использующая для достижений своих преступных целей произвол, насилие и убийства.

або:

Мафия — нелегальные преступные группировки. В переводе со старого итальянского означает «семья».


Тебе заклінило, Мантіс, те перечеш вже сам собі, ти точно адекватна людина? :)
Mantis писал(а):Заздрощі беруть?

А хто тут кому заздрить? :) Щось я не побачив ні в кого заздрощів, окрім людини, яка "жодного єврея у роду" :)
"коли увімкаєте телебачення, та(то?..) бачите усюди (політика, бізнес, культура...) здебільшого євреїв" - не це ІМХО така важковиліковна клінічна чорна заздрість та комплекси, що годі й казати.

Це не заздрість, а пояснення того, навіщо так багато єврейських організацій :) Не розумію навіщо ти так бідним євреям заздриш :(
Стёпа

 
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 31 Январь Суббота, 2009 13:58

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Mantis 26 Февраль Четверг, 2009 15:03

Шалтай Болтай писал(а):Дамаск обвиняет Израиль в краже воды.

Там вода - стратегічний ресурс, що смішного? :)
Mantis писал(а):написав слово "мафія" в дужках - ти при цьому переслідував мету, щоб ніхто не подумав що мається на увазі мафія

Стёпа писал(а):Тому й написав слово "мафія" в дужках, щоб ніхто не подумав що мається на увазі класичне поняття мафії

Ну й навіщо було передруковувати мої слова? Так би й написав, що так - згоден; ну й на питання про адекватність відповів би.
Втім, бачу - ти не вважаєш за потрібне відповідати на це питання. Певно, ти маєш рацію - це й так очевидно. )))
"A man can never have too much red wine, too many books, or too much ammunition." (с) Rudyard Kipling.
"Цікаве питання, Мурзик Васильович. Будемо полемізувати?" (с) Лесь Подерев'янський
Аватара пользователя
Mantis
VSD Vampire
 
Сообщения: 16181
Зарегистрирован: 13 Декабрь Суббота, 2003 16:49
Откуда: Из ордена Розенхофф

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Стёпа 26 Февраль Четверг, 2009 15:15

Mantis писал(а):Ну й навіщо було передруковувати мої слова?

Щоб ти нарешті зрозумів яку маєчню ти написав :) Запитуєш мене навіщо я у дужках написав слово "мафія", при цьому одразу сам відповідаєш на це питання. Чи й досі ти не вник, яку дурницю ти зморозив? :)
Mantis писал(а):бачу - ти не вважаєш за потрібне відповідати на це питання.

Якщо ти маєш на увазі запитання про адекватність, то я дійсно не вважаю за потрібне відповідати на хамство :puke:
 !  Предупреждение от Mantis:
Попередження, оффтоп
 
Стёпа

 
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 31 Январь Суббота, 2009 13:58

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Шалтай Болтай 26 Февраль Четверг, 2009 15:16

Mantis писал(а):Там вода - стратегічний ресурс, що смішного? :)

Восхищаюсь великим провидческим гением советского народа, который своим "народным творчеством" всегда попадает "в самую суть". :D
Слава мне :mrgreen:
Аватара пользователя
Шалтай Болтай

 
Сообщения: 6153
Зарегистрирован: 15 Август Понедельник, 2005 13:35
Откуда: оттуда

Re: Операция "Литой свинец" (Сектор Газа)

Сообщение Samhein 26 Февраль Четверг, 2009 17:28

Взагалі-то я написав поняття "мафії" у дужках, щоб деякі бовдури не подумали що це щось на шкалт італійської коза-ностри.

А где факты про ихнее криминальное-антиморальное-неэтичное влияние ? :)
Аватара пользователя
Samhein

 
Сообщения: 150
Зарегистрирован: 12 Декабрь Пятница, 2008 16:04

Пред.След.

Вернуться в История и политика

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron