"Забиваю стрелку" этничным украинцам

Рассматриваются политические, исторические и связанные с этими направлениями темы

Модераторы: Кикаха, border

Сообщение fighter 19 Май Суббота, 2007 20:16

Mantis писал(а):Ну это тоже вряд-ли. Истина, ИМХО, посередине между "скоро отделятся" и "навсегда останутся".

Ладно, на этом и остановимся.
Крымские татары сами всё решат, а мы посмотрим - скоро или нет.
Желательно - не скоро, а если надумают, то чтобы этот процесс был очень быстрым и бескровным, а в идеале - во взаимном доброжелательстве.
Не Россия ведь мы.

Добавлено спустя 2 минуты 13 секунд:

Іванович писал(а):Я уже не рад, что тебя зацепил на крымских татарах

Ты меня на минуту опередил, я уже прекратил, потом твой пост прочёл...

Добавлено спустя 5 минут 43 секунды:

Іванович писал(а):Згадав приклад Недоторканого, та перейшов на мову. Мені імпонує цей приклад, буду намагатись постити на украінській!

А ось це - дуже добре.
Нажаль я не зможу сдійснити теж саме, мій український занадто слабкий.
fighter

 
Сообщения: 3810
Зарегистрирован: 19 Февраль Воскресенье, 2006 23:42

Сообщение Іванович 19 Май Суббота, 2007 20:28

fighter писал(а):Ты меня на минуту опередил, я уже прекратил, потом твой пост прочёл...

Ну, вот, а завистники скажут, что договорились... Кому потом чего докажешь? Одна минута дорогого стоит! :)
Ви, шановний, кажіть тепер, які маєте результати аналізу та тестів етнічних украінців! А то всіх тут підняли, вся громада повелась на цей проект, відповіла на всі "провокаційні" запитання, а підсумку так і не маємо...
Або, якщо всього цього не досить, пропонуйте ще чогось. Ми всі відповімо та запропануемо все... Ну, є дещо... :)

Добавлено спустя 2 минуты 57 секунд:

fighter писал(а):Нажаль я не зможу сдійснити теж саме, мій український занадто слабкий.

Ти намагашся здобути комплиментів? Не можу цьому повірити! :)
Правда у каждого своя.
А истина...
С этой сложнее.
Аватара пользователя
Іванович

 
Сообщения: 2092
Зарегистрирован: 12 Июнь Понедельник, 2006 20:31
Откуда: Донецк

Сообщение fighter 19 Май Суббота, 2007 20:34

Іванович писал(а):Ви, шановний, кажіть тепер, які маєте результати аналізу та тестів етнічних украінців!

Не треба мене "колоти" раніше часу... нехай ця тема ще побуде декілька тижнів...
Мої висновки мають дозріти, треба їх краще перевірити.
А ти не будь відомим, можеш сам активізувати деякі питання.

Дай мені відсапнутись після бійки з Мантісом...

Добавлено спустя 1 минуту 46 секунд:

Іванович писал(а):Ти намагашся здобути комплиментів? Не можу цьому повірити!


Мені дуже подобаються компліменти від людей котрих я шаную...
fighter

 
Сообщения: 3810
Зарегистрирован: 19 Февраль Воскресенье, 2006 23:42

Сообщение Іванович 19 Май Суббота, 2007 21:14

fighter писал(а):Мої висновки мають дозріти, треба їх краще перевірити.

Ось це - правильно. Тут не треба поспішати!
P.S. Най украінська рулить, принайбі в цій гілці!
З почином тебе, Файтере!

Добавлено спустя 1 минуту 22 секунды:

fighter писал(а):Дай мені відсапнутись після бійки з Мантісом...

О, це звір з поганими звичками! :)
Правда у каждого своя.
А истина...
С этой сложнее.
Аватара пользователя
Іванович

 
Сообщения: 2092
Зарегистрирован: 12 Июнь Понедельник, 2006 20:31
Откуда: Донецк

Сообщение Mantis 19 Май Суббота, 2007 21:14

fighter писал(а):Нажаль я не зможу сдійснити теж саме, мій український занадто слабкий.

У будь-якому разі, гадаю, усім буде приємно інколи чути від тебе мову :) Й ні для кого, ІМХО, не принципово, що "здійснити" пишеться трохи не так.
Ми ж не на диктанті, й не усі тут двомовні з дитинства :)
"A man can never have too much red wine, too many books, or too much ammunition." (с) Rudyard Kipling.
"Цікаве питання, Мурзик Васильович. Будемо полемізувати?" (с) Лесь Подерев'янський
Аватара пользователя
Mantis
VSD Vampire
 
Сообщения: 16181
Зарегистрирован: 13 Декабрь Суббота, 2003 16:49
Откуда: Из ордена Розенхофф

Сообщение border 19 Май Суббота, 2007 22:05

Один українознавець казав щось таке:
Не бійтеся робити помилки, спілкуючись українською мовою. Мові від ваших помилок гірше не стане. Це така завуальована заборона, мов, якщо не вміеш розмовляти правильно, краще не розмовляй. Але ж, розмовляючи російською ніхто з носіїв зовсім не переймається її "академічністю". :) Мова - жива тільки тоді, коли нею розмовляють.А з помилками чи ні - не має значення.
Азотистоводородная кислота, (H1N3) запросто разлагается на азот (N2) и свиной грипп (H1N1)
border
Moderator
 
Сообщения: 8601
Зарегистрирован: 05 Апрель Понедельник, 2004 20:19
Откуда: Donetsk

Сообщение fighter 19 Май Суббота, 2007 22:30

border писал(а):Не бійтеся робити помилки, спілкуючись українською мовою

В моєму випадку мова йде не стільки про страх помилки, як про те що мені важко висловлювати більш-меньш складні думки в короткій термін. А тому вам би довелось довго чекати мої відповіді.

Але може бути, що натхненний прикладом Недоторканого, я частіше буду тренуватися в рідній мові.

І ще я був би вдячний україномовним громадянам що не мають складнощей з використанням української мови, як б вони якомога частіше користувалися українською.

Чі це можна здійснити?
fighter

 
Сообщения: 3810
Зарегистрирован: 19 Февраль Воскресенье, 2006 23:42

Сообщение Іванович 19 Май Суббота, 2007 22:48

fighter писал(а):Чі це можна здійснити?

Легко! Шановний Файтере!
Правда у каждого своя.
А истина...
С этой сложнее.
Аватара пользователя
Іванович

 
Сообщения: 2092
Зарегистрирован: 12 Июнь Понедельник, 2006 20:31
Откуда: Донецк

Сообщение призрак_артиста 19 Май Суббота, 2007 22:54

fighter писал(а):Але може бути, що натхненний прикладом Недоторканого, я частіше буду тренуватися в рідній мові.

І ще я був би вдячний україномовним громадянам що не мають складнощей з використанням української мови, як б вони якомога частіше користувалися українською.

Так, я також вважаю, що доки ми це не почнемо робити - ніхто не почне
482135702 http://vkontakte.ru/id1878415 . Ем кашу, пью воду, моюсь холодной водой. Читаю и слушаю классику. Обгоняю на велосипеде себя, бегущего 5 км за 20 минут, где то на 3 км. Страшный аудитор. Суровый мужчина. Гуляю босиком по росе.
Аватара пользователя
призрак_артиста

 
Сообщения: 855
Зарегистрирован: 04 Март Суббота, 2006 18:19
Откуда: ИЗ ЦАРСТВА СЕМИ ПАЛАТ

Сообщение border 19 Май Суббота, 2007 22:55

fighter писал(а):В моєму випадку мова йде не стільки про страх помилки, як про те що мені важко висловлювати більш-меньш складні думки в короткій термін.

...І при цьому не наробити помилок :). Я рузумію. Сам такий.
Азотистоводородная кислота, (H1N3) запросто разлагается на азот (N2) и свиной грипп (H1N1)
border
Moderator
 
Сообщения: 8601
Зарегистрирован: 05 Апрель Понедельник, 2004 20:19
Откуда: Donetsk

Сообщение Mantis 19 Май Суббота, 2007 22:56

fighter писал(а):В моєму випадку мова йде не стільки про страх помилки, як про те що мені важко висловлювати більш-меньш складні думки в короткій термін. А тому вам би довелось довго чекати мої відповіді.

Особисто я спокійно почекаю :)
fighter писал(а):І ще я був би вдячний україномовним громадянам що не мають складнощей з використанням української мови, як б вони якомога частіше користувалися українською.
Чі це можна здійснити?

Жодних зусиль...
"A man can never have too much red wine, too many books, or too much ammunition." (с) Rudyard Kipling.
"Цікаве питання, Мурзик Васильович. Будемо полемізувати?" (с) Лесь Подерев'янський
Аватара пользователя
Mantis
VSD Vampire
 
Сообщения: 16181
Зарегистрирован: 13 Декабрь Суббота, 2003 16:49
Откуда: Из ордена Розенхофф

Сообщение fighter 19 Май Суббота, 2007 23:25

призрак_артиста писал(а):Так, я також вважаю, що доки ми це не почнемо робити - ніхто не почне

До речі, ти почав вже це робити.
Раніше ти користувався російською.
Це буде досить показово, коли на донецькому форумі украінська мова не буде винятковою.

А слід пам'ятати, що усі процеси носять лавиноподібний характер.
fighter

 
Сообщения: 3810
Зарегистрирован: 19 Февраль Воскресенье, 2006 23:42

Сообщение Іванович 19 Май Суббота, 2007 23:45

fighter писал(а):А ти не будь відомим, можеш сам активізувати деякі питання.

Та, легко!
1. Чи повинні украінці позбутися комуністичноі символіки в центрі нашого та інших міст. Я маю на увазі споруди в честь леніна та інших. Ця проблема відносна і до назв вулиць, назв районів Донецька, і не тільки.
Я вважаю, що цей час вже настав.
Вже є принаймі:
15 травня 2003 р. Верховна Рада України в офіційному зверненні до народу України визнала голодомор 1932-33 рр. актом геноциду.

ЗАКОН УКРАЇНИ № 376–V
Про Голодомор 1932–1933 років в Україні
Верховна Рада України постановляє:
вшановуючи пам'ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами Голодомору 1932–1933 років в Україні та його наслідків;
шануючи всіх громадян, які пережили цю страшну трагедію в історії Українського народу;
усвідомлюючи моральний обов'язок перед минулими та наступними поколіннями українців і визнаючи необхідність відновлення історичної справедливості, утвердження в суспільстві нетерпимості до будь-яких проявів насильства;
відзначаючи, що трагедія Голодомору 1932–1933 років в Україні офіційно заперечувалася владою СРСР протягом багатьох десятиріч;
засуджуючи злочинні дії тоталітарного режиму СРСР, спрямовані на організацію Голодомору, наслідком яких стало знищення мільйонів людей, руйнування соціальних основ Українського народу, його вікових традицій, духовної культури і етнічної самобутності;
співчуваючи іншим народам колишнього СРСР, які зазнали жертв внаслідок Голодомору;
високо цінуючи солідарність та підтримку міжнародної спільноти у засудженні Голодомору 1932–1933 років в Україні, що відображено в актах парламентів Австралії, Аргентинської Республіки, Республіки Грузія, Естонської Республіки, Італійської Республіки, Канади, Литовської Республіки, Республіки Польща, Сполучених Штатів Америки, Угорської Республіки, а також у розповсюдженій як офіційний документ 58-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Спільній заяві з нагоди 70-х роковин Голодомору – Великого голоду 1932–1933 років в Україні, яку підписали Аргентинська Республіка, Азербайджанська Республіка, Народна Республіка Бангладеш, Республіка Білорусь, Республіка Бенін, Республіка Боснія і Герцеговина, Республіка Гватемала, Республіка Грузія, Арабська Республіка Єгипет, Ісламська Республіка Іран, Республіка Казахстан, Канада, Держава Катар, Киргизька Республіка, Держава Кувейт, Республіка Македонія, Монголія, Республіка Науру, Королівство Непал, Об'єднані Арабські Емірати, Ісламська Республіка Пакистан, Республіка Перу, Південно-Африканська Республіка, Республіка Корея, Республіка Молдова, Російська Федерація, Королівство Саудівська Аравія, Сирійська Арабська Республіка, Сполучені Штати Америки, Республіка Судан, Республіка Таджикистан, Туркменістан, Демократична Республіка Тимор-Лешті, Республіка Узбекистан, Україна та Ямайка, а також підтримали Австралія, Держава Ізраїль, Республіка Сербія і Чорногорія та 25 держав – членів Європейського Союзу;
виходячи з Рекомендацій парламентських слухань щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932–1933 років, схвалених Постановою Верховної Ради України від б березня 2003 року № 607–IV, та Звернення до Українського народу учасників спеціального засідання Верховної Ради України 14 травня 2003 року щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932–1933 років, схваленого Постановою Верховної Ради України від 15 травня 2003 року № 789–V, в якому Голодомор визнається актом геноциду Українського народу як наслідок зумисних дій тоталітарного репресивного сталінського режиму, спрямованих на масове знищення частини українського та інших народів колишнього СРСР;
визнаючи Голодомор 1932–1933 років в Україні відповідно до Конвенції від 9 грудня 1948 року про запобігання злочину геноциду та покарання за нього як цілеспрямований акт масового знищення людей, приймає цей Закон.
Стаття 1. Голодомор 1932–1933 років в Україні є геноцидом Українського народу.
Стаття 2. Публічне заперечення Голодомору 1932–1933 років в Україні визнається наругою над пам'яттю мільйонів жертв Голодомору, приниженням гідності Українського народу і є протиправним.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про заходи у зв'язку з 75-ми роковинами
Голодомору 1932-1933 років в Україні

вжити в установленому порядку заходів щодо демонтажу пам'ятників та пам'ятних знаків, присвячених особам, причетним до організації та здійснення Голодомору 1932-1933 років в Україні та політичних репресій, а також щодо перейменування в установленому порядку вулиць, площ, провулків, проспектів, парків та скверів у населених пунктах України, назви яких пов'язані з такими особами.

Я не вивчав це питання. Але знаю достеменно, що ніяких зрушень в нашому місті, відповідно до цього Указу не було.
Але, хіба "всенародний староста" Калінін був не в курсі? А славний маршал Ворошилов був на лікарняному в цей час?
А той конник Будьонний? Він теж за межами?
Я так вважаю, що у украінськоі громади знайдеться ще чимало постатей та імен, які відносно Указу підлягають?..
Ну, як тобі, друже Файтере отаке продовження?
Последний раз редактировалось Іванович 19 Май Суббота, 2007 23:57, всего редактировалось 1 раз.
Правда у каждого своя.
А истина...
С этой сложнее.
Аватара пользователя
Іванович

 
Сообщения: 2092
Зарегистрирован: 12 Июнь Понедельник, 2006 20:31
Откуда: Донецк

Сообщение fighter 19 Май Суббота, 2007 23:51

Іванович писал(а):Ну, як тобі, друже Файтере отаке продовження?

Цікаве продовження... я не мав сумнівів щодо твоїх здібностей.
Іванович писал(а):Я так вважаю, що у украінськоі громади знайдеться ще чимало постатей та імен, які відносно Указу підлягають?..

Наприклад - Постишев, ім'ям якого названо вулицю.

Мене хвилює мала кількість опонентів серед етнічних українців.
Чі їх дійсно мало - опонентів, чі мало етнічних українців...
Немає "бійки", ті опоненти що були, швидко зникли...
fighter

 
Сообщения: 3810
Зарегистрирован: 19 Февраль Воскресенье, 2006 23:42

Сообщение Іванович 19 Май Суббота, 2007 23:59

fighter писал(а):Цікаве продовження...

Оце і все? :)
fighter писал(а):Наприклад - Постишев, ім'ям якого названо вулицю.

Будьте ласкаві - про Постишева, якщо Ви в курсі...
Правда у каждого своя.
А истина...
С этой сложнее.
Аватара пользователя
Іванович

 
Сообщения: 2092
Зарегистрирован: 12 Июнь Понедельник, 2006 20:31
Откуда: Донецк

Сообщение fighter 20 Май Воскресенье, 2007 00:10

Іванович писал(а):Оце і все?

Моя думка про комуністичні символи відома - позбавлятись їх, як носіїв злочінного режиму.
Іванович писал(а):Будьте ласкаві - про Постишева, якщо Ви в курсі...

http://www.hrono.ru/biograf/postyshev.html
Постышев Павел Петрович (6.9.1887, Иваново-Вознесенск - 26.2.1939). партийный деятель. Сын ткача.

С 1918 пред. Ревтрибунала, член Центросибири и его представитель в Дальневосточном СНК. Один из Организаторов "красного террора" в Сибири и на Дальнем Востоке, выделялся жестокостью даже среди большевиков.

В 1920 уполномоченный ЦК РКП(6) по Хабаровскому краю. В 1921-22 уполномоченный правительства Дальневосточной республики (ДВР) по Прибайкальской области, в окт.-дек. 1921 член Военного совета Приамурского военного округа, в дек. 1921 - февр. 1922 - Восточного фронта ДВР, затем пред. Прибайкальского губисполкома. С апр. 1922 областной комиссар ДВР в Верхнеудинске.

С авг. 1923 зав. организационно-инструкторским отделом Киевского губкома КП(б) Украины. Ссент. 1924 секретарь Киевского губкома (затем окружкома) партии. С 1925 кандидат, с 1927 член ЦК ВКП(б). С нояб. 1926 секретарь ЦК КП(б) Украины. С 13.7.1930 по 26.1.1934 секретарь ЦК ВКП(б) и член Оргбюро ЦК. С июля 1930 по янв. 1933 руководил отделом пропаганды и агитации и организационным отделом ЦК ВКП(б).

В янв. 1933 направлен на Украину, где в это время свирепствовал голод, 2-м секретарем ЦК с задачей "безусловно выполнить план хлебозаготовок". С марта 1933 секретарь ЦК КП(б) Украины.

Одновременно с янв. 1933 по июнь 1934 1-й секретарь Харьковского, с июля 1934 по янв. 1937 Киевского обкома партии. С 10.2.1934 кандидат в члены Политбюро ЦК. Главный инициатор репрессий против украинской интеллигенции (1932-37), которую обвинял в "национализме".

Затем руководил погромом "националистических" кадров КП(б) Украины, член "тройки", выносивший смертные приговоры арестованным на основании фальсифицированных данных, а в ряде случаев и при полном их отсутствии. Именно благодаря ему репрессии приняли небывалый размах, были арестованы все секретари обкомов, большинство секретарей райкомов и т.д. Кроме того, это сопровождалось уничтожением сотен тысяч рядовых граждан.

В 1937 избран депутатом Верховного Совета СССР. 18.3.1937 снят с руководства Украиной и переведен секретарем Куйбышевского обкома ВКП(б). Прибыв в область, организовал беспрецедентную кампанию арестов: в области за время его "наместничества" были взяты 110 секретарей райкомов. Постышев - одна из наиболее одиозных личностей в партийном руководстве в 1930-х гг. 10.6.1937 на Куйбышевской партконференции Постышев, "анализируя методы вредительской работы врагов народа, отметил бездеятельность многих партийных органов. В области уже после проверки вскрыто и разоблачено большое количество врагов партии".
fighter

 
Сообщения: 3810
Зарегистрирован: 19 Февраль Воскресенье, 2006 23:42

Сообщение Raul 20 Май Воскресенье, 2007 00:13

Хм, как тема развилась. Скоро революцию устроите)))

Я считаю себя этничным украинцем, несмотря на то что наполовину украинец, наполовину - немец.
Почему-то сложилось мнение, что только те кто голосует за оранжевых - настоящие патриоты. Абсурд. Довелось как-то вобще встретиться с ситуацией. Человек, узнав о том, что у меня в комнате висит на полстены укр. флаг, сказал: "А, так ты этот... оранжевый".
Патриот - тот, кто хочет хорошего будущего для своей страны, просто каждый это будущее видит по-своему.

1. "Согласились бы жить в Південно Східній Українській Автономній Республіці (то, что в народе окрестили ПИСУАРом)" - странный вопрос, точнее немного некорректный. Если бы ПиСУАР был создан и я бы остался на этой территории, то это значит, что я согласился? А если мне пришлось остаться? Или мне все бросить и бежать оттуда где я родился из-за того, что изменился статус территории? А ты бы fighter уехал? Все бросил бы?
Если поставить вопрос "Хотели бы вы, чтобы Украина была разделена на Запад и Восток", то я б наверное ответил "Нет". Хотя опять же, а если бы людям от этого стало бы жить лучше?
2. Против УПА. Когда я тоже по убеждениям был так сказать "нациком", но потом вырос, струсил немного лапши с ушей и понял, что не все так красиво. Если сейчас существует эта УПА, я бы ее запретил не задумываясь.
3. Буду голосовать за ПР. Ничего добавлять не буду.
4. Ни за, ни против ЕС. Смотря как паройдет "слияние". Не хотелось бы быть чьим-то придатком или незначащей силой.
5. Против НАТО. Резко.
6. За предоставление русскому статуса второго государственного. Считаю русский своим родным языком. Люди, разговаривающие на русском или тем более предпочитающие например читать русскую литературу, а не украинскую и при этом говорящие, что украинский их родной язык - обманывают самих себя.
Претензия на интеллектуальность не обязательно отменяет обыкновенное восприятие действительности.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватара пользователя
Raul
Адмирал
 
Сообщения: 899
Зарегистрирован: 20 Сентябрь Вторник, 2005 20:22
Откуда: из Немеции

Сообщение Mantis 20 Май Воскресенье, 2007 00:34

Raul писал(а):Почему-то сложилось мнение, что только те кто голосует за оранжевых - настоящие патриоты.

А в кого, якщо не секрет, склалося таке враження? )
Звісна річ, що патріотів в Україні більше 50% від населення. Отже, ніхто не виключає існування патріотів, що голосують за синіх :)
Raul писал(а): Довелось как-то вобще встретиться с ситуацией. Человек, узнав о том, что у меня в комнате висит на полстены укр. флаг, сказал: "А, так ты этот... оранжевый".

ІМХО це не зв'язано з попередньою тезою :)
Raul писал(а):А ты бы fighter уехал? Все бросил бы?

Я б до речі поїхав, якщо це когось цікавить :)
Бо жити на території з невизначеним статусом по-перше небезпечно, а по-друге безперспективно для чесних людей.
Raul писал(а):Если поставить вопрос "Хотели бы вы, чтобы Украина была разделена на Запад и Восток", то я б наверное ответил "Нет". Хотя опять же, а если бы людям от этого стало бы жить лучше?

Чесно кажучи, покращення життя - це гарна ціль, але навіть вона не виправдовує усіх засобів.
Raul писал(а):Против УПА. Когда я тоже по убеждениям был так сказать "нациком"

Яким, цікаво, чином так би мовити нацисти відносяться до УПА?
Raul писал(а): Люди, разговаривающие на русском или тем более предпочитающие например читать русскую литературу, а не украинскую и при этом говорящие, что украинский их родной язык - обманывают самих себя.

Смішно :)
Отакої. Вивчиш англійську, почнеш читати їхню літературу - й усе, приїхали. Рідною, мабуть, англійську вважати треба буде. ))
Raul писал(а):3. Буду голосовать за ПР. Ничего добавлять не буду.

Raul писал(а):5. Против НАТО. Резко.

Дивно. Ці два пункти - єдині, що ніяк не обгрунтовані.
"A man can never have too much red wine, too many books, or too much ammunition." (с) Rudyard Kipling.
"Цікаве питання, Мурзик Васильович. Будемо полемізувати?" (с) Лесь Подерев'янський
Аватара пользователя
Mantis
VSD Vampire
 
Сообщения: 16181
Зарегистрирован: 13 Декабрь Суббота, 2003 16:49
Откуда: Из ордена Розенхофф

Сообщение Іванович 20 Май Воскресенье, 2007 00:50

Raul
Рад, что достаточно откровенно ответил на несколько провокационные вопросы Файтера.
Raul писал(а):еловек, узнав о том, что у меня в комнате висит на полстены укр. флаг,

Ты не поверишь! Коли до мене прийшов чоловік та задав аналогічне питання, то я відповів блюзнірством: "Ганьба!!! Це не флаг! Це ПРАПОР!"
Ми обидва добре посміялись!
Але в кожному блюзнірстві є доля блюзнірства. Чи не так?
Raul писал(а):3. Буду голосовать за ПР. Ничего добавлять не буду.

Це є твое право...
Raul писал(а): Против НАТО. Резко.

Якщо не дуже великий секрет, - то чому? нас тут украінців не так багато на форумі, як виявилось...
Про мову поговориму пізніше, якщо буде таке бажання...
Правда у каждого своя.
А истина...
С этой сложнее.
Аватара пользователя
Іванович

 
Сообщения: 2092
Зарегистрирован: 12 Июнь Понедельник, 2006 20:31
Откуда: Донецк

Сообщение Raul 20 Май Воскресенье, 2007 01:00

Mantis писал(а):ІМХО це не зв'язано з попередньою тезою

Хм, а по-моеиу связаны. Раз флаг, значит патриот, раз патриот - оранжевый. Опять же, взгляды не мои.
Mantis писал(а):Чесно кажучи, покращення життя - це гарна ціль, але навіть вона не виправдовує усіх засобів.

Наверное. А если будет стоять выбор скажем, Гражданская война или мирное разделение?
Mantis писал(а):Яким, цікаво, чином так би мовити нацисти відносяться до УПА?

Под "нациком" я подразумевал не нациста, а резкого националиста. Хотя, признаю, что здоровый национализм - это правильно.
Mantis писал(а):Отакої. Вивчиш англійську, почнеш читати їхню літературу - й усе, приїхали. Рідною, мабуть, англійську вважати треба буде. ))

Называется, понял как захотел :)
Поясню. Разговаривал с человеком. Этничным на все 100 украинцем, по его мнению. Котороый горячо уверял, что не разговаривает по-украински только потому, что никто не разговаривает, а он не хочет смотреться глупо. А потом как-то была ситуация, одна книга была и в русском и в украинском изданиях. Так он, нисколько не задумываясь выбрал русское. Начал распрашивать - ни одного украинского произведения он не читал вобще и не собирается. Я не собираюсь по одному делать выводы о всех, но наверняка он не один такой.
Mantis писал(а):Дивно. Ці два пункти - єдині, що ніяк не обгрунтовані.

Почему "дивно"? Во-первых, я не как бы и не обязан "обгрунтовувати" каждый свой пункт, а во-вторых посчитал, что развивать здесь дискуссии по этим пунктам не следует, а то все темы и так почти одинаковые после 5-7 страницы :)

Добавлено спустя 3 минуты 16 секунд:

Іванович писал(а):Коли до мене прийшов чоловік та задав аналогічне питання

Лучше в таких случаях использовать не "чолоік", а "людина", "товариш", "знайомий". :)
Претензия на интеллектуальность не обязательно отменяет обыкновенное восприятие действительности.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватара пользователя
Raul
Адмирал
 
Сообщения: 899
Зарегистрирован: 20 Сентябрь Вторник, 2005 20:22
Откуда: из Немеции

Пред.След.

Вернуться в История и политика

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0